Odwiedź stoiska partnerów #BIMDay2017

PARTNER ZŁOTY

 

DELL


Dell zaprezentuje podczas BIM Day najnowsze rozwiązania Dell Precision oraz Dell Canvas. Uczestnicy będą mogli przetestować Dell Precision 5720, 27-calową stację roboczą All-in-One, która pozwala urzeczywistnić najbardziej innowacyjne pomysły dzięki zastosowaniu profesjonalnych kart graficznych oraz procesorów z serii XEON. Z kolei Dell Canvas, zaprezentowany po raz pierwszy podczas styczniowych targów CES w Las Vegas i uhonorowany w konkursie CES 2017 Innovation Awards, to tablet wraz z piórem wyposażonym w technologię rozpoznawania nacisku i innowacyjnym totemem mogącym służyć za manipulator. Jesteś gotowy na rewolucję? Odwiedź stoisko Dell i przekonaj  się, co potrafią Dell Precision 5720 i Dell Canvas!


PARTNERZY SREBRNI

 

FARO


Chcesz przyspieszyć inwentaryzację? Zaimplementować BIM w infrastrukturze? Zaplanować rozbudowe instalacji? Odwiedź stoisko FARO i dowiedz się więcej o skanowaniu laserowym oraz jak skaner laserowy FARO pomoże Ci usprawnić Twoją pracę. Dowiedz się jak dzięki skanowaniu podnieść efektywność i zagwarantować wyższą jakość oferowanych usług. Skaner laserowy FARO to pewność, szybkość i gwarancja jakości. Dowiedz się więcej na stoisku.
 
 

FUJITSU

Firma Fujitsu z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie stacji roboczych jest jednym z czterech największych producentów na świecie. Na naszym stoisku zaprezentujemy rodzinę stacji roboczych CELSIUS, wyposażoną w profesjonalne karty graficzne NVIDIA. Stacje robocze Fujitsu zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości używanych aplikacji przy rozwiązaniach inżynierskich,  grach rozrywkowych czy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości  - rozwiązania VR Ready. Dzięki połączeniu najwyższej klasy podzespołów z innowacyjnymi technologiami stacje robocze Fujitsu ułatwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas BIM Day 2017!
 
 

LEICA GEOSYSTEMS – when it has to be right

Na naszym stoisku
• Zobaczysz szerokie portfolio rozwiązań na nowoczesny plac budowy (dalmierze, wykrywacze, georadary, lasery, tachimetry, GNSS)
• Poznasz najnowsze skanery laserowe w tym BLK360 i P40
• Dowiesz się o niezwykłych możliwościach naszego oprogramowania
• Zobaczysz jak specjaliści z całego świata wykorzystują nasze technologie na różnych etapach procesów inwestycyjnych
 
 

PANASONIC

Panasonic zaprezentuje:
- profesjonalne, wytrzymałe monitory Digital Signage – niezrównana jakość obrazu na 84 calach
- wzmocnione notebooki i tablety z linii Toughbook i Toughpad – wyspecjalizowane urządzenia do pracy w każdych warunkach, dostosowane do indywidualnych wymagań
- ofertę w zakresie ogrzewania i klimatyzacji budynków mieszkalnych oraz komercyjnych – rozwiązania spełniające najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii i ochrony środowiska
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i rozmowy z przedstawicielami firmy.
 

STREFA INNOWACJI

 

BIM MANUFACTURE

Wyobraź sobie, że zanim inwestycja zostanie wybudowana możesz przejść się po niej wykorzystując własne nogi i zobaczyć ją wykorzystując technologię Wirtualnej Rzeczywistości (VR).  BIM Manufacture specjalnie dla uczestników konferencji opracowała aplikację, w której będzie można zwiedzić wirtualny budynek biurowy zawierający zamodelowane w Revit MEP systemy instalacyjne. Dzięki firmie Digital Vitra każdy z uczestników będzie mógł spróbować efektu połączenia cyfrowej inżynierii z bieżnią Virtuix Omni.  
Zapraszamy!

 

 
 

SPANTIUM

Poznaj przyszłość architektury razem ze Spantium. Przyjdź do nas i dowiedz się jak możesz wykorzystać potencjał narzędzi Autodesk oraz VR i AR na wszystkich etapach projektowania inwestycji oraz po jej zakończeniu. Interesują Cię najnowocześniejsze metody tworzenia, prezentowania i promowania przestrzeni, które dopiero powstaną? Chcesz sprawnie podejmować decyzje dotyczące designu i w czasie rzeczywistym widzieć i przedstawiać innym różne rozwiązania projektowe? Jeśli tak – zapraszamy!


PARTNERZY AUTODESK: PLATINUM

 

 

GRAITEC

WDROŻENIA BIM? LIDER MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN!
BIM jest tu i teraz - od Ciebie zależy, czy będziesz uczestniczyć w rozgrywającej się teraz rewolucji! To właśnie my zapewniamy kompleksowe usługi wdrożenia technologii BIM. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stoisko GRAITEC - nasi specjaliście chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Działamy na rynku od ponad 25 lat, współpracując z takimi firmami, jak SKANSKA, Warbud, czy GHELAMCO.

 

 

MAN AND MACHINE SOFTWARE

Zapraszamy na nasze stoisko gdzie zaprezentujemy rozwiązania Autodesk dla architektów i konstruktorów budowlanych – Autodesk Revit, Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa, technologię przyszłości Autodesk Navisworks oraz technologie mobilne BIM 360. Zademonstrujemy także autorskie rozwiązanie MUM Building Suite - oferujące dodatkową funkcjonalność dla programu Revit. Jakie? Przekonaj się na naszym stoisku! Dodatkowo przedstawimy unikatowy i jedyny zestandaryzowany program szkoleniowy BIM. Opracowany wspólnie z klientami program obejmuje wszystkie aspekty wdrożenia - zapraszamy do poznania szczegółów!
 
 

PROCAD

Odwiedź inżynierów i specjalistów PROCAD. Poznaj od strony praktycznej najnowsze funkcje i możliwości wiodących rozwiązań Autodesk: Revit, Robot, Advance Steel. Rozwiąż swoje problemy techniczne, porozmawiaj o przyszłości BIM w Polsce, współczesnych technologiach, zarządzaniu projektami i współpracy projektowej. Podyskutuj o bieżących trendach projektowych. Zdobądź upominek :)!
 
 

PARTNERZY AUTODESK: GOLD

 

AEC DESIGN

BIM na budowie to już nie przyszłość, ale realia pracy! Zapraszamy na nasze stoisko, mini plac budowy, na którym zobaczysz i przetestujesz aplikacje chmurowe wykorzystywane na budowie i w biurze: BIM 360 Field, BIM 360 Docs, BIM 360 Team. Zaprezentujemy również możliwości oprogramowania Revit, Navisworks - niezbędnych w pracy firm wykonawczych i projektowych. Przedstawimy ofertę usług BIM, m.in. wdrożenia, asysty projektowe, konsultacje dotyczące tworzenia i wykorzystania modelu BIM i inne. Do zobaczenia!
 

 

APLIKOM

Odwiedź inżynierów Aplikom na stoisku podczas BIM DAY. Pokażemy Ci jak zaimplementować technologię BIM w infrastrukturze. Uświadomimy, że nie ma procesu BIM bez GIS. Zaprezentujemy jak krok po kroku wspieramy pracę wszystkich uczestników procesu – projektantów, wykonawców i inwestorów. Właśnie w ten sposób pokażemy, że zmiana podejścia do projektowania infrastruktury gwarantuje mierzalne korzyści biznesowe.
Projektujesz, realizujesz, zyskujesz – po prostu. Do zobaczenia!
 

 

CADSOFT - 360° WOKÓŁ BIM 

Napięty harmonogram BIM DAY 2017? Chcesz porozmawiać o aktualnych trendach projektowych? Szukasz doświadczonego partnera, który sprawnie wdroży procesy BIM w Twojej firmie? Do zobaczenia na stoisku CADSOFT, gdzie poznasz:

  • Skaning laserowy 3D w branży budowlanej i geodezyjnej
  • Druk 3D – wydrukuj swój świat jednym kliknięciem
  • NOWOŚĆ! Kosztorysy i przedmiary z Revita dzięki nakładce BIM Exchange for Revit
  • i na koniec gadżety... przecież wszyscy je lubimy :)

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ. BĄDŹ #BIMREADY!
 

 

MAT

Firma MAT od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Na stoisku MAT będą Państwo mogli porozmawiać o projektowaniu architektury, konstrukcji i instalacji przy wykorzystaniu  Autodesk Revit. Zapraszamy do zadawania pytań o BIM 2.0 i BIM 7D.
 

 

P.A. NOVA

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska P.A. NOVA S.A. na BIM Day 2017, gdzie zaprezentujemy najnowsze technologie w projektowaniu inżynierskim. Pokażemy Państwu dwa innowacyjne rozwiązania. Pierwsze – poświęcone inżynierii odwrotnej opartej o oprogramowanie CAD i druk 3D. Drugie – jak szybko i rzetelnie inwentaryzować konstrukcje i obiekty w 3D tworząc chmury punktów o wysokiej rozdzielczości.
 

Zarejestruj się